24 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlantım Geçekleştirilmiyor, Bilgi Verilmiyor.

İnternet hizmetimin aktif hale geldiği bilgisini 10 gün önce aldım, ancak santralden modeme sinyal gelmemesi nedeni ile bağlantı gerçekleşmiyor.

Her yaptığım görüşmede sorunun bundan kaynaklandığını belirtip, acil müdahalede bulunacaklarını beyan edip hiç bir çalışma yapılmamakta ve bilgi verilmemektedir. Arıza kayıt numarası: 1818481***.

Ünal 53 Okunma

Cevaplar

 • Ünal30 Ocak 2014

  Yaptıkları hiç bir çözüme dönük işlem yok. Yanlızca arızanın nedenini her aradığımda yeni birşeymiş gibi tekrar ediyorlar ancak hiç bir çalışma yapmıyorlar. Kurumsallıkla alakası olmayan, hizmet kalitesi 0 bir firma.

 • Ünal29 Ocak 2014

  SMS ile yapılan bilgilendirmede: ''Sizi en kısa süre içinde bilgi vermek üzere arayacağız.'' demeniz üzerinden tam 96 saat geçti, ne çözüme kovuşan bir sorun nede bir açıklaması var. Biz bir internet hattını bağlamayı beceremiyoruz, atlyapımız yeterli değil, eleman açığımız var v.s bahaneniz ne ise açıklayın bizde beklemeyelim, başımızın çaresine bakalım.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön