26 Haziran 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorununun Giderilmedi.

5 Haziran’dan bu yana TTNET'den internet hizmeti, Tivibu kullandığım için de dolayısı ile TV hizmeti alamamaktayım. İlk arıza kaydımdan yaklaşık 2 hafta sonra TTNET'den ancak bir eleman gönderildi ve sorunun modemde olduğu anlaşıldı. Gelen eleman bizim modemi Airties servisine götürmemiz gerektiğini, Airties servisi ise Tivibu ekibinin bunu ancak değiştirebileceğini
belirtti.

Tivibu'dan gelen elemanın elinde modem olmadığı için değiştiremedi. 23.06.2014 tarihinde ise kendim TTNET bayisine gittim, modemi değiştiremediler. Biran önce gereğinin yapılmasını talep ediyorum. 3 haftada bir sorunu çözmek bu kadar mı zor.

Aysu 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön