07 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

10 yıldır Ttnet abonesi idim. Fiber internet ile ilgili vaadlerine kanarak bağlattıktan kısa süre sonra başlayan kesintilerine hep, teknik arkadaşlarımız bu konuyla ilgileniyor , altyapınız güçlendiriliyor diye söyleniyor 15 gün boyunca oyalandık. Aradan geçen birkaç ay sonra bizi arayıp düzenlemeler yapıldığını ve artık kesintilerin sonlandığını söylediklerinde bu sefer fiber değil adsl aboneliğimiz yeniden açtırdık fakat kendi kendilerine bir mesajla bizim üyeliğimizi yeniden fibere geçirdiler ve şuan yine aynı sorunları yaşıyorum. Ben internet aracılığıyla iş yapan ve para kazanan biri olarak yine günlerdir internetim yok. Ttnet müşterilerini hep aynı şekilde oyalamaya çalışıyor.

Umut 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Umut 08 Mayıs 2013

    Olayın aslını 10 gün sonra kendi çabalarımız ile öğrenebildik. Meğer bizim kartımızın olduğu kutu yan apartmanın içine koyulmuş ve bu malum kutunun içindeki kart yanmış. 10 gündür kimse değiştirmeye gelmiyor, geldik ama apartman sakinleri apartmana almıyor denildi. Soruyorum bizim apartmanımızın içinde olması gereken kutunun yan apartman içinde ne işi var acaba? Şimdi bu kutuyu dışarı alma çalışmalarını başlatabildik yine kendi çabalarımızla, ne zaman bu işlem biter sorusuna aldığımız cevap ise bilemiyoruz oluyor. Devamlı yukarıda yazmış olduğunuz numarayı arayın diyorsunuz, o numara hiç bir işe yaramıyor sorunumuzun ne olduğunu neden beklediğimizi bile söyleyemiyor, modemi açıp kapatma işlemlerinden başka bir şey yapamıyorlar, kartı yanmış bir kutudan bahsediyoruz modem açıp kapamak neyin nesi? Teknik ekiplerimiz sorununuz hakkında çalışıyor diyorlar hangi teknik ekip acaba biz kimseyi kartı değiştirmeye geldiğini görmedik. Tamamen yalan üzerine kurulmuş müşteriyi aptal yerine koyan bir yapınız var ama araştırınca işte rezalet böyle ortaya çıkıyor. Böyle güçlü ve büyük bir şirketin böylesine uyduruk çalışanları olması gerçekten üzücü başkada bir şey demiyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön