Furkan İ. Teşekkür Mesajı

Mersin TTNET bünyesinde çalışan Sercan Bey ve Ayşegül Hanım'a sorunun çözülmesinde yakından ilgilendikleri için teşekkür ederim.

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu Var!

Furkan İ. |

31.10.2015 tarihinde aktif hale geldiği söylenen internet hattımda 4 gündür internet yok. Arıza kaydı bıraktım, arıza giderildiğinde size dönüş yapacağız denildi ama arayan soran yok. Her defasında ben arayıp durum bilgisi aldım. En son aramamda ekibin geldiğini ve iç tesisattan sorunun kaynaklandığını söylediler.

Ekip sabah komşuya geldi, yani özellikle benim sorunum için gelmemişlerdi. O sırada ben de sorunumdan bahsettim, ilgileneceğiz dediler. Aradan 5 dakika geçti tekrar dışarı çıktım ekibi ortalıkta göremedim. Arızanın giderilmesi durumunda size telefon açıp bilgi vereceğiz demelerine rağmen gelişmeler hakkında hiç kimse beni arayıp bilgi vermedi.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan İ.
  09 Kasım
  19:57

  Mersin TTNET bünyesinde çalışan Sercan Bey ve Ayşegül Hanım'a sorunun çözülmesinde yakından ilgilendikleri için teşekkür ederim.

 • Furkan İ.
  03 Kasım
  17:29

  TTNET'in yeni politikası müşteri memnuniyetini gözardı etmiş durumdadır. Şöyle ki;
  Yeni bağlantı yaptırmama rağmen yaşadığım sorunların giderilmesi için ücret talep etmektedir. İnternet bağlantımı çalışır bir şekilde teslim etmediler. Yani sorunun dış hattan kaynaklanıp kaynaklanmadığını müşteri nereden bilsin. Sorun ttnet'ten kaynaklıysa ve iç tesisatta sorun yoksa ücret alınması ne kadar mantıklı. Önceden ücretsiz destek verirlerdi şimdi ise işi paraya dökmüşler. Bu durumdan hiç memnun değilim. Ki bağlantınz aktif hale getirildi denilmesine rağmen hiç bağlantı olmamıştı