26 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunu!

16.04.2013 de size başvuru yapıp diğer servis sağlayıcıdan çıkış yaptım.Kurulumları sorunsuz yapmama rağmen internete bağlanamadım.Her akşam aramama rağmen defalarca şikayete rağmen beni kurumunuzdan 1 kişi bile aramadı. Bıkma noktasına gelip eski servis sağlayıcıma dönmek istediğimde ise ve hattın iptalini istediğimde 200 tl lik modem ücretiyle karşılaştım.

Reklamlarda Türkiye'nin etrafını 4 kez internet kablosuyla döndüğünüzü iddia ediyorsunuz ama şirketiniz daha benim evime internet hattını çekemedi. Siz Türkiye nin belki bu sektörde en büyük firması olabilirsiniz ama bu hizmeti vermeye devam ederseniz en iyi firması asla olamayacaksınız.

Cahit 27 Okunma

Cevaplar

  • Cahit15 Mayıs 2013

    yaklaşık olarak 4 gün önce çözülmüştür. çözüm olmadan fatura yollanmıştır. bu faturayada itaraz ettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön