19 Mart 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu.

İki gündür 444 0 375 numaralı telefondan yaklaşık günde 5 kez belki daha fazla aranıyorum. Telefonlarına cevap vermedim ve bugün sabahtan beri yine 5 kez arandıktan sonra İnternet bağlantım kesildi. Bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Bunun sosyal medyada duyulmasını istiyorum. Telefonumda arama kayıtları mevcut. Bunu notere de tespit ettirebilirim.

Fuat 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Özlem Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön