24 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu

Eryaman 2. etap da yeni eve taşındım. TTNET'in önceden abonesi olduğumdan dolayı biliyordum, problemli bir firmaydı. İnatla diğer internet sağlayıcılarından bağlatmayı denesem de alt yapıları olmadığından bağlatamadım ve gene TTNET'e kaldık. Bağlattım ama daha modemi taktığımız ilk gün internete giremedik. Dün akşam 7 sularında arıza ihbarı verdim ve 3 kere müşteri temsilcileri ile görüştüm ama değişen bir şey olmadı.

Sabah oldu hala çözülmedi ve durumla ilgili bilgilendirilmedim. Ayıp ama kardeşim, daha ilk günden bağlantı sorunu yaşanır mı? Bilgilendiren de yok, problemi çözen de yok. Sizden memnun olmayan bir aboneniz daha ilk günden gene sorun yaşıyorsunuz.

Burak 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Burak24 Ocak 2014

    Ya arkadaşım, bugün güya geldiniz düzelttiniz güya işte şikayetin aynı günü gene aynı problem yarım saate bir kopuyor. aboneliğimin ikinci günü bir internet kullanamadım!!!!! modem arızalı ise onu değiştiriin, yada gelin şunu düzeltin düzelmiyorsa aboneliğimi iptal edin! sizle uğraşmaktansa internetsiz kalırım!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön