18 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Problemi Var!

Ttnet biz üyelerini çantada keklik görüp şikayetlerimizi sorunlarımızı halletmez ? Mecburmuşuz gibi hattıma ait borcun var dendi ödedim yine internetim kopuyor arıza bildiriyorum ilgilenen bi ALLAH IN KULU YOK yeter artık kendileri bilirler kaç para taahhüdüm varsa ödeyeceğim. Ttnet in bizi memnun edeceği yok neden millet telefonlarını kapatıyor düşünmüyorlar mı acaba neden diye? Ne yapsınlar ev telefonunu cep var ya herkes de kimse ev telefonunu kullanmıyor ki internet mecburiyetlerinden kapatamıyoruz ben kapatacağım artık yeter kaç paraysa kaç para!

Turgut 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön