TTNET İnternet Bağlantı Problemi.

Sami Cihan T. |

Yaklaşık 1.5 hafta önce bağlattığım internetimi (bütün bağlantıların yetkili kişi tarafından yapılmasına rağmen) bir kere dahi doğru düzgün kullanamadım. Reklamlarınızda Türkiye'nin heryerine mükemmel bağlantı hızından bahsederken, müşteri hizmetlerine 3. arıza kaydı yaptırmamıza rağmen tek bir yetkilinin ilgilenmemesi firmanızın müşteriye gösterdiği önemi gözler önüne seriyor. Üstüne üstlük kullanamadığımız internetin ücretini ödüyoruz. Mağduriyetimizin biran önce giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:54

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Ekim
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.