28 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Problemi!

İnternetim 21. 05. 2013 tarihinden beri yok. Ttnet arayıp 1 yıllık taahhüdümü yeniledikten hemen sonra internetim gitti ve 6 gündür internet kullanamıyorum. Her aradığımda bana şikayet kaydı oluşturalım en kısa sürede sorununuzu çözeceğiz diyip telefonu kapatıyorlar. Normal arıza giderme süresi 2 gün olan Ttnet te 6 gündür internetim yok. Bundan 1 ay öncede 20 güne anca çözdükleri inanılması güç bir hız problemi yaşamıştım.

Gerçekten kötü bir müşteri hizmetleri var. Müşteri memnuniyetine de sıfır önem veriliyor. Eski taahhüdüm ayın 29 unda bitiyor. Hemen derhal interneti iptal edeceğim.

Yunus 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön