26 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Kopması Sorunuma Çözüm İstiyorum!

1.5 yıldır ttnet abonesiyim. İlk 1 yıllık süreçte 8 mbit hızında sorunsuz bir şekilde hizmet aldım. Fakat 1 yıldan sonraki süreçte sürekli bağlantı kopma sorunu yaşıyorum. Arıza bildirimi yaptığım zaman ttnet çare olarak hızımı düşürüyor. Ama ben böyle bir çözüm istemiyorum. İlk 1 yıllık süreçteki 8 mbit hızımı istiyorum. En az 10 kez arıza kaydı bıraktım. Her seferinde de aynı şeyi yaptılar. Madem bakım ücreti alıyorlar o zaman bakım yapıp hattımı tekrar iyi hale getirsinler.

Rahman 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön