TTNET İnternet Bağlantı Kopmaları Hakkında!

Ayşe E. |

10.09.2015 saat 9:30 itibari ile internet kopmaları nedeni ile sıkıntı yaşadığımızı ve arıza kaydında bulunmak istediğimizi bildirdik. Gerekli kayıt yapıldı ancan sıkıntı olmadığı anlaşılıp kayıt bilgi verilmeden kapatılmış. Tekrar aradık bu seferde sabah bir arkadaşı yönlendirip yerinde bakılması
için kayıt oluşturduklarını söylediler. 11.09.2015 saat 11:20 gelen kimse olmadığı için aradık tekrar sıkıntı olmadığı kanısına varıp kaydı iptal ettiklerini söylediler. Gün içerisinde 4-5 kez aradık hep aynı işlem ama maalesef sıkıntı hala devam etmekte. Bu nasıl iş hukuku, nasıl bir disiplinsizlik anlayamadık. Teknoloji çağındayız ama teknolojiden cevap alamıyoruz.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  14:28

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Eylül
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.