08 Kasım 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızımdan Şikayetçiyim!

İnternet hız problem sorunumuz var. Yedi gün oldu günlük iki sefer aradığım halde şikayetimiz giderilmedi. TTNET müşteri hizmetleri çok yardımcı oluyor, çok yardımcı oluyor sözde hepsi aynı konuşmayı yapıyor. Sonuç aynı olan müşteriye oluyor. Sesimizi kayıt yapıyorlar ama işlem yapmıyorlar. Kullanmadım internet parası vermek istemiyorum.

Faruk 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön