04 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük

TTNET'den interneti aldım ve 2 yıldır kullanıyorum. Arada biraz ufak tefek aksaklıklar olsa da internet hızı normaldi. Ancak aralık 2013 den itibaren internetimde aşırı derecede düşüş oldu. İnternet hızı 5-6 mbps iken şimdi ise 0,95 gibi rakamlarda TTNET'i aralık ayından itibaren aramama rağmen halen çözüme ulaşamadım. Biz buna ayda 64 TL veriyorsak bu internetin hızı neden bu kadar düşük? Ben verdiğim paranın hizmet karşılığını alamayacak mıyım? Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Niyazi 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön