21 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük!

TTNET'i Mayıs 2013'den bu yana çağrı merkezi ve siteden form doldurarak yaşadığım hız problemi hakkında bildirim yapmama rağmen herhangi bir sonuç alamamaktayım. Sınırsız internet kullanıyorum fakat 1.00 MB internet hızı alamıyorum. Alt yapıyla alakalı olduğu konusunda bahaneler üretiyorlar fakat daha önceleri 5-6 MB internet kullanırken belirttiğim tarihten bu yana bu imkansız hale getirmiştir. Arkadaşlar TTNET özelleştirildikten sonra biz kullanıcıların hakları kısıtlanmış ve parasını ödediğimiz internetin karşılığını alamamaktayız. Fiber istiyorum yok, birşey yapın bu durumu düzeltin diyorum tamam aldık arızanızı diyorlar, sonra yine çözüm yok. Oyalanmamızdan başka bir sonuç yok.

Uğur 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön