11 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük!

İki hafta önce sizin aracılığınızla TTNET'ten sık sık hat kopması ve hız sıkıntısı nedeni ile şikayette bulunmuştum. Şikayetin üstüne her ne yaptılarsa 6 gün süre ile bağlantı kopma sıkıntısı yaşamadım ama hız sıkıntımı bir türlü gideremediler.

Fakat son 3 gündür tekrar sık sık kopma sıkıntıları başladı. Ben tekrardan müşteri temsilcisini aradım ama 2 gündür bir değişiklik yok. Arayıp bilgi vereceğiz dediler geri dönüş yapıp telesekreter melodisi dinletip telefonu kapattılar.

Ürünü satana kadar göstermiş olduğu çabanın yarısını satış sonrası destek için kullansa eminimki bütün sıkıntıları çözebilirler. Kısaca 2 aydır internet hizmetinden aktif olarak faydalanamıyorum.
Umarım bu serzenişime kulak verirler.

Muhammed 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön