30 Ağustos 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük!

Kullanmış olduğum TTNET ADSL hattı 8 MBPS'ye kadar olmasına karşın 8'i bırakın 2048'in üstüne çıkamamıştır. Bir çok şikayet ve arıza kaydı açılmasına karşın bir türlü sonuç alamadım, ne bir geri dönüş ne bir açıklama yapılmadı. En son ki görüşmemde şu bahane bulun santralle uzakmışım o zaman sormak isterim TTNET'e 2 sokak ilerde oturan komşum nasıl oluyorda aynı internet aboneliğinden 7 MBPS hız alabiliyor da ben niye alamıyorum. Aradaki 2 sokaklık mesafe midir santralle uzaklık. Hız bilgilerini gösteren bir ekran görüntüsü aşağıdadır.

Buğra 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön