23 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düştü!

Ben uzun süredir kesintili internetim yüzünden 8Mbit parası verip 4 Mbit kullanıyordum ama bu aralar kesinti daha da artınca 2Mbit'e kadar düşürtmek zorunda kalmıştım eve neredeyse 7-8 kez ekip geldi fakat hep yaptıkları şey kutu ve kabloları yenilemek oldu köşedeki kutu da yenilendiği halde internetim hızlı olursa sürekli kopmalar yaşıyorum.

En son yaptıklarından sonra artık hiç kopma yaşamıyorum ve bu sorunu kökten halletmek istediğim halde bir türlü çözemediğiniz için ben sadece internetimin 4Mbit olarak tekrar sabitlenmesini istiyorum.

Kabloları, Kutuları vs. değiştirdikleri halde hiçbir şey olmadı fakat en son aradığımda "Kutuda port değişikliği yapılması lazım" demişlerdi mümkünse onu da yaptırmak istiyorum ama nasıl olduğuyla ilgili bilgim yok.

Sonuç olarak 8Mbit kullanmam gerekirken ve onun parasını öderken şu an sadece 1Mbit kullanıyorum, en azından az da olsa kopmaya rağmen TTNET'ten 4Mbit hız istiyorum çünkü 1Mbit artık hiçbir şeye yetmiyor.

Tayfun 58 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun24 Eylül 2013

  Söylediğim saatler arası bana ulaşmalarını rica ettiğim halde beni yine o saatlerin dışında aramaları ve bu sebepten kimseyle iletişim kuramamam yüzünden Firmayı düşük değerlendirmek durumundayım, gönderilen E-mail'de ise hiçbir bilgilendirme yok tek yazılan "444 0 375'ten onlara ulaşabileceğim" başka birşey değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tayfun23 Eylül 2013

  Bugün telefonla ulaşmaya çalışmışsınız fakat ben 17:15'ten sonra müsait durumdayım daha öncesinde telefona cevap verme gibi bir imkanım yok. Eğer yarın yine 17:15'te ararsanız memnun olurum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön