TTNET İnternet Bağlantı Hızım Çok Yavaş.

Ozan Y. |

Bundan önce TTNET firması ile 7-8 kere internet bağlantı yavaşlığı konusunda bir çok kez sorun yaşamıştım. Bu kez de 16 MB olan internet bağlantı hızım yaklaşık 1 haftadır 8 MB seviyesindedir. Müşteri temsilcilerini aramama rağmen bu sorunu çözemediler. Bana taahhüt edilen bağlantı hızıyla internete bağlanamıyorum. İnternet sayfalarına çok yavaş girebiliyorum. Bu konu ile TTNET müşteri temsilcileri ile görüştüğüm halde herhangi bir çözüm elde edemedim. Müşteri temsilcilerininde sorun çözebildiği de yok zaten. Vermiş olduğum paranın karşılığını TTNET firmasından alamıyorum. TTNET firması lütfen internet bağlantı hızımı olması gereken değerlere kalıcı olarak çıkarın.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  13:14

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Temmuz
  10:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.