02 Ağustos 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Çok Yavaş!

Yaklaşık 15 gündür TTNET abonesiyim. 8 mb internet paketi aldık ama nerede sanki 56 k ile bağlanıyorum. İnternette yaptığım hız testlerinde en fazla 1,63 mb çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir arızanın olmadığını santralin en yüksek kapasitede çalıştığını söylüyorlar ve yapacak bir şeylerinin olmadığını belirtiyorlar. Ya ayda 65 TL fatura ödüyoruz karşılığında hizmet alamıyoruz.

Emre A. 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön