04 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Çok Düşük!

Daha önce bir çok kez mağdur olduğum konuyu yine dile getireceğim. Şuanda ay başındayız ve TTNET'in paketimde sınırlandırmış olduğu kotayı geçmediğim halde internet hızım düşük. Ben her paket yeniledikten ve belli bir süre geçtikten sonra hızımın sebepsiz yere düştüğünü fark ediyorum.

3mbit hızı geçemiyorum. 8mbit lik bir paket kullanıyorum. Her seferinde aynı sorunu yaşamaktan ve buraya bildirdikten sonra düzelmesinden sıkıldım. İnternet'in hızı gün içerisinde çok çok düşüyor ve kullanılamaz duruma geliyor. Kesintisiz ve kusursuz hizmet bu olamaz. Kesin ve hızlı bir çözüm getirilmesini rica ediyorum.

Tolga 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön