22 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Hızım Altyapı Sorunu Diyerek Yıllardır 1 Mbps Hızında!

TTNET ten 8 mbps'ye kadar sınırsız internet hizmetini almaktayım, ancak şimdiye kadar 1 mbps hızının üstüne çıkamadım ve bu hızda bile sürekli kopmalar olmakta.

Defalarca kez TTNet Adsl Destek numarası olan 444 0 375 i aramama rağmen verilen cevap ya altyapı sorunları, ya da sorun bizden kaynaklanmıyor Türk Telekom la alakalı ya da cevapsız bırakılıyorum.

Türk Telekom numaralarını arıyorum ya cevap yok ya da sorun bizden kaynaklı değil.
Sorun bende mi? Muhtemelen bende ki böyle kuruluşlara güvenip hizmet alıyoruz....

Yavuz 48 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz 26 Nisan 2013

  Evet benimle görüşüldü ve bağlantı hızımın 4 mbps olduğunu söylediler, şuan bu mesajı yazmadan hemen önce yaptığım hız testi sonucunu keşke resim ekleyebilsek te göstersem. İndirme Hızı : 1,18 mbps Yükleme Hızı : 0,68 mbps Ne yenilenmesi gerekiyorsa yenileyelim ama biz binadaki daire sahipleri ama TTNet veya Telekom... Günümüz Türkiyesinde bu değerler çok komik..

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yavuz 25 Nisan 2013

  Bugün 25 Nisan ve saat 12:54 yani siz cevap vereli tam 3 gün oldu ve hala en kısa zamandan bahsediyorsunuz sanırım... Ne arayan var ne soran...

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön