12 Kasım 2014

TTNET İnternet Bağlantı Hızı Sorunu.

2 aydır TTNET internetin hızı sürekli değişiyor dakikası dakikasına uymuyor hatta saniyesi saniyesine arada uçurumlar kadar fark eden bir sabit sizlik 2'den 5, sonra 5'den 3, sonra 7 sürekli değişiyor. 16 mpbs internet bağlattık sözde 12 11 mbps 1 kez bile gördüğümü hatırlamıyorum ve dahada önemlisi yalın internet bağlattım sözleşmede geçen hiçbir şeyi gelip evime yapmadan yetkililer gitti ve hizmet kağıdına kablo çektik kutu taktık diye bilgi geçmişler ama 1 tanesi bile yapılmadı ve yaptıkları işede yaptık diye geçiştirip TTNET taşerona bağlı işçileri olduğundan TTNET para almak için gelip bu usulsüzlüğüde ayrıca yaptılar hem TTNET hep taşeron işçileri her yönden beni mağdur etti.

Burak 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön