05 Haziran 2015

TTNET İnternet Bağlantı Hızı Sorunu!

Uzun yıllardır TTNET kullanıyorum fakat artık şikayet etmekten yoruldum bugün kotam sıfırlandı ama hala netim berbat ötesi yavaşlıktan ölecek gidecek net. Bu kadar kötü bir hizmet olmamalı. Uzun zamandır verdiğim paraya karşılık hizmeti alamıyorum verdikleri hizmetten memnun değilim ve internetimi iptal etmek istiyorum. Bu kadar kötü bir internete aylık gereksiz yere TL ödemek istemiyorum. Ayrıca son kampanyada 49 TL'lik kaydolmuştum fakat kayıt yenileme yaptığım günden bugüne hala fazlasıyla ödemeye mahkum bıraktınız artık benim için TTNET basitlikten ve haksız yere kazanç yapan kurumdan başka bir şey değildir.

Muhammed 128 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 07 Temmuz 2015

    Benimle iletişime geçmek yerine şu internet düzeltseniz yeter

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    05.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön