TTNET İnternet Bağlantı Hızı Problemi!.

Ralvay Z. |

Adil kullanım kotasını geçtiğim için 8 MB olan internet download hızım 3 MB olarak güncellendi. Ama şu an internet hızım 1 ve 1,5 MB civarında değişiyor. Bu durum daha önce de olmuştu ama internet hızım 2 ve 2,5 MB civarında idi ve işimi görüyordum. Yani şu an bir sorun olduğu açık ve net. Bu yüzden 444 0 375'i aradım sorunu bildirdim güncellediler ama sorun devam etti. Kota aşımı olduğu için arıza kaydı alamadıklarını söylediler.

Yani bu sorunla yaşamak zorundasınız anlamı çıkıyor. Ortada sorun var ve arıza kaydı alamıyoruz demek "bizi ilgilendirmez" demektir.

Sorunum devam ediyor ve TTNET arıza kaydı almıyor! Arızanın olduğu bariz belli.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  14:04

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Eylül
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.