02 Ekim 2015

TTNET İnternet Bağlantı Hız Sorunu...

Uzun zamandır TTNET abonesiyim. Mart ayında iki yıllık sözleşme yeniledim. 16 Mbps'ye kadar olan net limitsiz tarifeye geçtim. Müşteri hizmetleri temsilcisi bana altyapı yetersizliğinden dolayı internet hızının bulunduğum yerde 12 Mbps'yi geçmeyeceğini söyledi biz buna da tamam dedik. Ancak son ölçtüğümde internet hızım 1.6 Mbps. Yani AKN (adil kullanım noktasını) aşan
müşterilere uygulanan hızın bile altında. Konuyu kendilerine ilettiğimde bana verilen cevapta santrale olan uzaklıktan kaynaklandığını söylediler. Sanki kendilerinin hiçbir sorumluluğu yokmuş gibi sorunu çözmek içinde hiçbir girişimleri yok.

İsa 35 Okunma

Cevaplar

  • İsa 11 Ekim 2015

    Sorunum aynı şekilde sürmektedir. Çözüme yönelik hiçbir faaliyette bulunulmamıştır. Altyapı sorununu Türk Telekom'un çözebileceğini söylüyorlar. Sıkıştıkları zaman Türk Telekom ve TTNET'in ayrı bir kuruluşmuş gibi bahane etmeye çalışıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön