16 Mayıs 2015

TTNET İnternet Bağlanmıyor!

Gaziantep Araban ilçesinde sitemizde internet bağlantısı yok. Var olan aboneliğimizi taşıdık. Buna rağmen internet bağlantısı binada var olarak gözüktüğü için internet bağlanılmadı. Olmayan internetin de faturası gelmeye devam etti. 7 aydır internet binaya gelmedi. ''İnternetsiz ev kalmasın'' sloganıyla yola çıkan bu firmaya böyle bir hizmet verememe durumu hiç yakışmıyor. Çevremizdeki binalarda internet mevcut.

Gizem 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2015

    17.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön