16 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlanmadı!

01.04.2013 tarihinde iş yerime internet bağlanması için Ttnet bayisine başvuruda bulundum. 4 gün sonra müşteri hizmetlerini aradığımda habersiz başvurumun adres uyuşmazlığından iptal edildiğini öğrendim, halbuki iş yerimde ki telefonumu yaklaşık olarak 1 yıldır kullanmaktayım.

Adres sorunu giderildikten sonra başvurum güncellendi. Aradan geçen sürede sorunum hala giderilmedi ve hergün Ttnet ile görüşmelerimizde başvuruda hiç bir sorunun yaşanmadığın ve sadece aktivasyon işlemi yapılmadığı söylendi.

Bugün de farklı bir sorun gündeme geldi. Bulunduğum bölgede boş Port olmadığı söylendi. Ttnet sadece olan altyapıyı kullanarak hizmet veren bir kurum olmamalı ve alt yapıyı sağlaması gerekmektedir.

Atilla 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön