16 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlanmadı!

Yaklaşık 1 ay kadar önce kirada oturduğum evime İnternet bağlanması için ttnet bayisine başvuruda bulundum. Aradan 3hafta geçti ve müşteri hizmetlerini aradığımda isteğimin iptal edildiğini öğrendim. Ttnet Bayisi ile görüştüğümde apartmanda altyapı olmadığı için isteklerin iptal edildiğini, eğer hala İnternet bağlatmak istiyorsam merkez ile görüşmem gerektiğini söylediler. Niçin bana herhangi bir bilgilendirilme yapılmadan bağlantı isteğim iptal ediliyor. Ayrıca oturduğum mahallede herkes İnternet bağlatabiliyorken niçin bir apartmana altyapı kurmak mümkün olmuyor?TTnet sadece olan altyapıyı kullanarak hizmet veren bir kurum olmadığını, gerektiğinde altyapı sağlaması gerektiğini düşünüyorum.

Orhan 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Lütfiye hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Orhan17 Nisan 2013

    müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde sorunumu çözebilecek herhangi bir adım atılmamıştı zaten. Verilen mail adresine de mail attım fakat hala bir geri dönüş olmadı. bu kadar basit bir konuda ttnet'in müşterilerini uğraştırmasını anlamıyorum.Üstelik oturduğum apartmanda 5 daire de internet bağlatmak istiyor fakat ttnet'in bu konudaki ilgisizliği sebebiyle internet bağlatamıyor.Kısacası TTNet hizmetlerinden memnun değilim.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön