20 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlanmadı!

1 senedir Muğla Milas ta yaşamaktayım. Daha önce Giresun da ikamet ediyordum. TTnet üyesi idim. sınırsız internetim vardı. Yeni taşındığım Sünnetçioğlu apartmanında telefon hattı yok. Apartman sakinleri ile birleşip imza topladık ve Türk Telekom a hat kurulması için başvuruda bulunduk. 1 senedir hiç bir değişiklik yok ben vınn kullanıyorum. Ttnet bağlı olsaydı 1 sene boyunca 12 daire Ttnete düzenli para yatıracaktı, ama nedense halen ilgilenilmemekte, yada kablo döşenememek te şirket para kaybetmekte ve başka şirketlere para kazandırmak ta. Artık bir hat çekilmesini istiyorum

Gökhan 196 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön