18 Şubat 2013

Ttnet İnternet Bağlanmadı!

30 Ocak 2013 tarihinde Ttnet Yalın Internet 6GB için başvurularımı gerçekleştirdim. Her gün cep telefonuma incelemeler devam etmektedir şeklinde mesaj geliyor. Yahu kardeşim, kuyu mu kazacaksınız ? Neyi inceliyorsunuz. Benden önce evde oturan vatandaş Ttnet internet sağlayıcılarından faydalanıyordu, bu demek oluyor ki alt yapı vs. her şey mevcut.

Yasal süreci çoktan geçtiniz. Ben bu gecikmelerden dolayı hem mahkemeye başvuracağım, hem de başvurumun iptalini talep edeceğim. Borcumuzu ödemeyelim, anında hukuksal işlemi gayet hızlı bir şekilde gerçekleştiren Ttnet; aynı sürati başvurularda da görmek istiyoruz. Mükemmel mağduruz.

Hasan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön