30 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlanılamıyormuş!

Yaklaşık 2 ay önce Türk Telekomun bir şubesinden internet başvurusu yaptım onlarda 3 iş günü içinde adresinize arkadaşlarımız gelecek gelmeden önce sizinle irtibat kurulacak dendi. Sağolsunlar aradılar fakat evimizin olduğu sokakta bizim ev tek olduğu için sokağınızın başında telefon santrali dendi galiba ondan bulunmuyormuş bu yüzden internet bağlantısı yapılamıyormuş. Ne zaman yapılacağı hakkında da hiç bir bilgi verilmedi ve hala internetimiz yok ve ne zaman geleceğini de kimse bilmiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bayram 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön