02 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlandığından Beri Fatura Gelmedi!

TTNET'in internet hizmetine 3 Eylül 2013 tarihinde gece sularında telefondan abone kayıt işlemi gerçekleştirdim. Yanlış hatırlamıyorsam 9 Eylül 2013 itibariyle sözleşmeyi imzalayıp gönderdim.(Sözleşmeden net tarihi verebilirim.)

20 Eylül 2013 tarihinde de TTNET'ten yetkili servis elemanları gelip modemimizi bağlayıp internetimizi açtılar. Fakat o tarihten itibaren şu ana kadar faturalandırma yapılmadı. Bunu ilk bir ay geçtiğinde farkına vardım.

TTNET Müşteri Temsilcisini arayarak yanlış hatırlamıyorsam 7 defa bu sorunla ilgili bilgi aktarmama rağmen ayrıca Yenimahalle Türk Telekom (Ankara) müdürlüğüne şahsen müracaat etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Muhammet 302 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muhammet 09 Ocak 2014

  TTNET in sağlamış olduğu internet hizmetinde herhangi bir sıkıntı yok. Fakat faturalandırma işleminde göstermiş olduğu tutum beni hayal kırıklığına uğrattı.

 • Muhammet 03 Ocak 2014

  TTNET ne hikmetse sorunu hala araştırıyor. Amerikayı tekrar keşfetmelerini istemiyorum. Ayrıca TTNET in bu hatasından doalyı bana herhangi bir yükümlülük yüklerlerse TTNET ile artık avukatım ilgilenecektir.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön