22 Eylül 2015

TTNET İnternet Bağlamıyorlar...

İki haftadan beri yeni taşındığım evime internet bağlatmaya çalışıyorum. İlk aradığımda başvurumu alma aşamasında 36 dairelik neredeyse herkesin internet kullandığı oturduğum binada port yok servis sağlayamıyoruz şeklinde dönüş aldım ve başvurumu almadılar. Türk Telekom müdürlüğüne gidip oradan başvuru yapın ve altyapınızı sorun dendi. Türk Telekom müdürlüğüne giderek bulunduğum yerin adres bilgilerini verdim.

Yetkili kişi altyapıda herhangi bir sorun olmadığını söyledi ve sözleşmeyi imzalattılar. Daha sonra kontrol etmek için TTNET i aradığımda başvurumun iptal edildiğini öğrendim. Buradan soruyorum müşteriniz olabilmek için daha ne kadar badireler atlatmam gerekli?

Vural 125 Okunma

Cevaplar

 • Vural 07 Ekim 2015

  Şikayetimle alakalı henüz çözüme yönelik bir aksiyon alınmadı maalesef. Evime internet bağlanması adına aranmayı bekliyorum.

 • Vural 23 Eylül 2015

  Çözüme yönelik herhangi bir SMS almadığımı da ayrıca belirtmek isterim. Sorun evime internet bağlandığında çözüme kavuşmuş olacaktır. Altyapıyla ilgili teknik bir problem varsa adresime gelinip, gerekli teknik işlemin yapılması gerekmez mi? Aynı bilgiyi defalarca tüm iletişim kanallarından, farklı ağızlarla tekrarlamak karşıma çözüm olarak sunuluyor. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Vural 23 Eylül 2015

  Bugün itibariyle mevcut şikayetime dönüş yapıldı. İncelemeler sonucunda mevcut adresimde boş port bulunmadığı için Ne Hipernet, ne ADSL hiçbir şekilde internet hizmeti alamazmışım. Mevcut saha dolabı binama 20 mt mesafede. Yıl olmuş 2015 altyapı ağıyla övünen, teknolojilerinin üst düzey oluşunu kozmik reklamlarla anlatan bir firma İstanbulun göbeğinde evime internet getiremiyor. 24 mbit bağlantı isteyen müşterisine de 3g 4 GB kotalı bağlantı önerebilecek kadar aymazlık içerisinde. İvedilikle çözüme yönelik aksiyon alınmasını bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön