04 Ağustos 2014

TTNET İnternet Bağlamıyorlar!

Mardin Kızıltepe Türk Telekom firmasına 18 temmuzda internet bağlamaları talebinde bulundum fakat sürekli oyalıyorlar. 15 gün geçti aradan sadece gelip bir kablo bağlayıp gittiler. Tepebaşı mahallesinde oturuyorum mahalledeki herkesin interneti çekiyor sadece benim hanemin internet erişimi yok. Defalarca gittim fakat hergün gelip yapacağız deyip başlarından salıyorlar. Lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum...

Birsen 277 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön