24 Haziran 2015

TTNET İnternet Arızasının Giderilememesi!

Kullanmakta olduğumuz internet hizmetimiz 21.06.2015 Pazar günü 12:30 civarında kopmuş olup, aynı gün TTNET müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı oluşturmamıza rağmen 2 gündür sorunumuz çözülmemiştir.

Müşteri Hizmetlerini arayarak konunun aciliyetini bildirmemize rağmen arızamız hala giderilmemiş, teknik servis gelmemiştir.
2 günü aşkın süredir arızanın giderilmemesi sebebiyle mağduriyetimiz artmaktadır. Yetkililerin sorunumuza acil bir çözüm getirmelerini talep ediyorum.

Özge 20 Okunma

Cevaplar

  • Özge 27 Haziran 2015

    Kesinlikle ilgilenen olmadı sadece telefon ile arayıp ilgileneceklerini söylediler, 7 gündür internet hizmetimiz yok ben böyle kötü bir firma görmedim.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön