08 Ağustos 2015

TTNET İnternet Arızası Giderilmedi...

1816408971 no.lu hizmet aldığımız internet hizmeti için çok sorunlar yaşıyoruz, daha önce defalarca söylemimize rağmen hiçbir dönüş yapmayan 07-08-2015 tarihinde ise arıza zirve yapmıştır.

Yüzlerce defa kopma sıkıntısı yaşıyoruz, arıza kaydı oluşturmamıza
rağmen hiçbir sonuç elde edemedik, son derece ciddiyetsiz, sebep sonuç ilişkisi ilkel bir yaklaşım. En son birkaç TTNET aboneliğim kaldı, diğerlerini kapattırdım bunlarında taahhüdü bitsin hemen aboneliklerimi iptal edeceğim.

Sertaç 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön