Şeyda G. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

TTNET İnternet Arızası Giderilmedi!

Şeyda G. |

Başka bir müşterinin internet sorununu çözmek üzere binaya servis geldi ve o müşterinin arızası giderilmeye çalışılırken bizim internetimizde sorun oldu. 20 Ekim den bu yana müşteri hizmetlerini her gün aramamıza rağmen henüz sorun gidermek için geri dönüş yapılmadı. Yalnızca biz değil diğer apartman sakinleri de bu durumdan şikayetçi. TTNET'ten kaynaklanan bu problemin eleman yetersizliği ile ilgili olduğu bahane edilmektedir. Fakat bu tür bahaneler 9 10 gündür bir tek geri dönüş yapılmamasına mazeret olarak gösterilemez. Bu şekilde devam edilirse bizimle birlikte birçok müşterinizi kaybedeceğinizi belirtmek isterim. Sorunun biran evvel çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyda G.
  02 Kasım
  10:04

  Teşekkürler

 • 29 Ekim
  13:07

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.