TTNET İnternet Arızası!

Abdullah T. |

10 gün oldu, internet erişimim yok! Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen, hepsi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Her ay paralarını vermeme rağmen, karşılığında hak ettiğim hizmeti alamıyorum. Santralden mahalleye gelen İnternet erişim kablosunda kopma yaşandığından internete erişemiyorum. ''ekibi yönlendirdik''demelerine rağmen hala sorunum devam etmekte ve umursayan yok. Nasıl olsa aradığımız zaman zaten uzun uzadıya bekleterek hattan da ücret alıyorlar. Gereğinin yapılmasını istiyorum... Aksi takdirde mahkeme sürecini devreye sokarım. Bu şekilde ilgisiz kalınırsa aboneliğimi iptal edeceğim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  14:58

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Abdullah T.
  26 Ağustos
  18:15

  Sürekli aynı şey! Her aradığım zamanda aynı şeyi söylüyorsunuz... Bıktım! On günü aşkındır internet erişimim yok. Bu şekilde mi müşterilerinize hizmet veriyorsunuz... ?

 • 26 Ağustos
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.