05 Eylül 2014

TTNET İnternet Arızam Giderilmiyor.

Türk Telekom TTNET aylardır evime internet hizmeti vermediği halde ne gelip arızayı düzeltiyorlar nede kullanmadığım internetin faturalarını geri iade ediyorlar. Gidip faturayı ödüyorum (sözleşme gereği) çağrı merkezlerini aradığımda ise ankastre arızası diyerek sorumluluğu üzerlerinden atıyorlar.

Elit ekip dedikleri ekip de geldi, hiçbir çözüm geliştiremedi. Üstelik bir aydan uzun süredir Turkcell Vınn Wifi kullanıyorum (gayette memnunum), gereksiz yere, çalışmayan TTNET internet faturalarını ödemeye devam ediyorum. Çağrı merkezi her seferinde standart bir metin okuyor, hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Lütfen şikayetim konusunda yardımcı olun.

Kubilay 171 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay 06 Eylül 2014

    TTNET hala sorunu çözememiştir, bizden kaynaklı değil diyorlar. Peki kimden kaynaklı? Hiçbir ciddi çözüm geliştirilmemiştir, mağduriyetim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön