TTNET İnternet Altyapı ve Hız Problemi!

Fevzi Ö. |

Yeni almış olduğum evime taşındım ve internet hattımı nakil yaptırttım. Fakat büyük bir sorunum var etraftaki binalar fiber hızı alabilirken benim sitem ve karşımdaki sitede en fazla internet hızı 2mbpsye kadar. Ve sürekli kopmalar oluyor. Karşı sitenin hemen arkasındaki binada fiber internet mevcut sadece benim bulunduğum ve karşımdaki ultra lüx sitelerimzde böyle bir problem mevcut. Sitelerde yerleşim 1,5 yıl önce başlamıştı. Telekom'dan gelen görevli nakil işlemini yaparken saha dolabındaki internet zaten 6mbps en fazla. Size gelene kadar 2mbps'ye düşer demişti. Öyle de oldu. Dolabı yenilerlerse 25mbps gibi bir rakam olursa ancak düzelir demişti.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  18:34

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Eylül
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.