05 Mart 2015

TTNET İnternet Altyapı Sorunu.

Yeni taşındığım adreste maalesef internet altyapısı mevcut değildir (Adresim aşağıda verilmiştir).
Adres Ankara, Kazan Atatürk Mahallesi Kordon Sk. - 12/10 yetkililer ile görüştüm, kaç gün sonra keşif için geldiler ve 60 metrelik bir kabloya ihtiyaç olduğunu söylediler ve bunu Ulus planlama ve yatırım birimine aktaracaklarını söylediler.

Dediklerine göre geri dönüş hızlı olmayacaktır.
Benim oturduğum binada ayrıca kaş daire de internet hizmetlerinden faydalanmak istiyor ama ümitsiz bir şekilde bekliyor. Bahse konu adrese kurumunuz tarafından hızlıca internet alt yapısının oluşturulması gereğini istiyorum.

Akbar, 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön