24 Kasım 2014

TTNET İnternet Aboneliğimi İptal Etmiyor.

6 ay önce modemini de iade ederek kullanılmayacağı için kapattığım DSL hattım 24.11.2014 tarihinde aldığım mesaj ile tekrardan açılmış görünüyor. 4440375'i arıyorum, kapatmamış, dondurulmuş cevabını alıyorum. Kapattığım TT müdürlüğünü arıyorum, buraya gelmelisiniz diyor. Gidiyorum, sizi aramışlar, dondurulmasına (laf cambazlığı İle) onay vermişsiniz diyorlar.

İyi kapatın o zaman diyorum ama bugün açılmış olmasından ötürü bana fatura yansımasını kabul etmem diyorum. Fatura gelirse bir daha gelin diyor. Ben mecbur muyum sürekli gelip gitmeye? Bizim işimiz gücümüz yok mu? Kullanırken de hizmet fiyaskoydu, iptal ettim hala hizmet fiyasko! Kurtulamadım!

İskender 292 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön