05 Eylül 2013

TTNET İnternet Aboneliğim Onaylanmıyor!

Yeni taşındığım ev için Türk Telekom Fiber internet başvurusu yaptım ve 27 Ağustos 2013'de modemi Ttnet personeli gelip bağladı ve bana 24 saat içinde internetimin aktif olacağını söyledi.
Fakat 9 gün olasına rağmen hala internet bağlantım sağlanamadı. Müşteri temsilcileri ile defalarca görüştüm hala onaylanmadığını söylüyorlar.

Bir türlü sorunun ne olduğunu, neden çözülemediğini anlatan bir müşteri temsilcisi yada bu konuda beni bilgilendirecek bir muhatap bulamadım. İptal etmek istiyorum diyorum internet bağlantınız sağlanamadan iptal edemezsiniz diyor. .

Alper 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön