TTNET İnternet Aboneliği Hakkında!

Zafer Samet Ş. |

Kesinlikle kendilerini kurumsal olarak tanıtan ama aslında kapı kapı dolaşıp insanları kandıran seyyar satıcılardan farkı olmayan firmadan internet aboneliği yapmayın internetsiz kalın daha iyi. Çünkü benim gibi 5 kere müşteri hizmetleri 3 kere TTNET bayisine gitmenizemi yanarsınız, yoksa 1 aydır internetsiz kaldığımızamı yanarsınız, görüştüğünüz herkesin sizi saf yerine koyarak kandırıldığınızamı yanarsınız bilmiyorum.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Samet Ş.
  15 Eylül
  14:02

  türk telekom'a gidip başvurmam 2 kere daha gidip rica etmeme ve diğer apartman sakinlerimizinde başvurmasına rağmen 1 aydır port ile ilgili işlemleri yapmadılar iş güzar yalan bilgi veren şubeleri ve bunlarla ilgili olan olmuş diyen '' sözde çözüm odaklı'' müşteri hizmetleri de cabası insanın aklını kaçırıcak duruma getiriyolar yazıklar olsun.

 • Zafer Samet Ş.
  02 Eylül
  12:13

  Arayıp lafi çevirip duruyolar kesinlikle hiçbir çözün üretmedikleri gibi müşteri memnuniyeti gözetmeyen çalışanları daha fazla moralinizi bozuyo. Türk Telekom müdürlüğüne kadar gidip şikayet etmeme rağmen olan olmuş Yapacak bısey yok demeye getiriyolar arkadaşlar kesinlikle uzak durun internet bağlatırken seçenekler arasına en sona bile koymayın

 • 01 Eylül
  17:32

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 31 Ağustos
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.