22 Ocak 2014

TTNET İnsanları Müşterisi Yaptıktan Sonra Umursamıyor

TTNET daha önce de açtığım konudaki gibi haksız yere bana %300 faizle bilgim olmadan haciz yollamıştı. Bunun devamında bana hiçbir çözüm yolu üretmemiştir. TTNET müşteriyi yakalayana kadar her türlü şekli yapar, fakat müşterisi olduktan sonra hiçbir soruna çözüm üretmez. Bana hacizle veya borçla ilgili hiçbir bildirim yollamadan kapattırdığım internetten haciz yolladı.

Twitter ve Facebook adreslerimde de bununla ilgili takipçi olup bunun gibi olaylar başına gelen insanların yorumlarını paylaşacağım.

Armağan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Armağan 27 Ocak 2014

    Tam bi fiyasko TTNet

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön