18 Kasım 2014

TTNET İnsanları Mağdur Etmek Huzurlarını Bozmak Hoşunuza mı Gidiyor?

13.11.2014 tarihinde saat 14:47'de 4440375 no'lu telefondan arandım. TTNET genel müdürlüğünden B**** hanım isminde bayan önceki hizmet sağlayıcım olan D-Smart Net ile aboneliğimin sona ermek üzere olduğunu TTNET'e geçmek isteyip istemediğimi sordu. Ben özellikle tarih vererek 27.11.2014 tarihinden sonra geçebileceğimi söyledim. B**** hanımda mümkün olabileceğini söyledi.

Bana +905436588*** no'lu telefon numarasına Whatsapp üzerinden kimlik fotokopimi istedi ve gönderdim. Bugün 02129360001 no'lu telefondan arama geldi. TTNET genel müdürlüğünden E***
hanım isminde biri olduğunu söyledi. Ve D-Smart Net ile aboneliğinizin bitmek üzere olduğunu TTNET'e geçmek isteyip istemediğimi sordu?

Bende zaten genel müdürlüğünüzden daha önce aranıp başvurumun alındığını söyledim. E*** hanım ''beni bir bayinin aradığını ve bayi üstünden yapılan üyelik işlemlerinde fazladan fatura ödemem gerekeceğini ve dolandırıldığımı'' bildirdi. Bende madem siz genel müdürlüktensiniz o zaman benim bütün başvurularımı iptal edin o zaman dedim. Benim yazılı onayım olmadan. Herhangi sözleşmeye imza atmadan benim eski sözleşmemi uyarılarıma rağmen fesih etmeye çalışıyorlar ve kendilerine üye yaptırmaya çalışıyorlar. Bu durumun düzeltilmesi için her türlü kanuni hakkımı kullanacağım.

Engin 2.772 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön