16 Aralık 2013

TTNET İndirme Hızı!

İndirme hızım aşağıdaki resimlerde göründüğü gibi 1.44 mpbs üstüne çıkamıyor (3.'üncü şikayetten sonra sadece 1 günlüğüne 5 mpbs olarak göründü). Bu sorunu kaç kez müşteri hizmetlerine iletsem de hat değerlerinizde herhangi bir sorun yoktur denilmektedir. Fakat aynı internet hızına sahip çalıştığım iş yerlerinde ise indirme hızı 4.68 veya 6 mbps'ye ulaşmaktadır. Hattı iptal ettirmeye gideceğimi söylediğimde cezai işlemlerin uygulanacağı söylenmekte.

İndirme hızımda herhangi bir düzelme olmadığı takdirde gerekli merci ve mevkilere şikayetlerim devam edecektir. Çevremdeki bütün insanları da TTNET sağlayıcısından uzak durmaları için elimden geleni yapacağım.

Maksut 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Maksut17 Aralık 2013

    TTNET Firması Müşteri Hizmetleri Bugün Aradı ve Başka Müşteri Hizmetleri İle Yaptığım Görüşmeden Dolayı Görüşme İmkanımız Olmadı Tekrar Kendilerine Geri Döndüğümde Sistemlerinde Bakım Olduğunu Ve Bilgilerime Ulaşamadıklarını Daha Sonra Tekrar Denememi Söylediler. Teşekkürler TTNET İlginiz İçin.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön