16 Mart 2013

Ttnet İndirim Yapacağız Dediler 2 Yıl Taahhüt Yapmışlar!

3 yıllık ttnet kullanıcısıyım. Net kullanacağım diye dünyanın parsını vermekten bıktım. Kampanyalar o kadar cazip gösteriliyor tv reklamlarında ancak işin aslı hiç hesaplı değil. Yanıltıcı reklam, haksız rekabet diz boyu, elini veren kolunu kaptırıyor.

2 yıllık taahhüdüm bittikten sonra müşteri temsilcisi tarafından günde 50 defa arandım, çalışan insanım ve sürekli ttnet müşteri hiz. nosu tarafından gün boyu ısrarla aranıyordum neden bu kadar ısrar ettikleri anlaşıldı cevap verdim. Bana 2 yıllık taahhüt bitmiştir uzun süreli müşterimiz olduğunuz için size indirim yapacağız kabul ediyor musunuz (bir sürü laf kalabalığı) dediler tamam dedim. O indirim adı altında 2 yıl daha taahhüt yapmışlar bugün fatura fazla öderken öğreniyorum. İptal edersem 200 tl ödeyecekmişim. Her türlü zarar.

Hülya 40 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 11 Haziran 2013

    yapılan bilgilendirme hiçbir işe yaramamış çnkü uygulamaya geçememişsiniz beni haklı buldgnuzu telefonda iletip hala iz ödememem gerekn taahhüt farkını faturya yansıtıyorsunuz ve 2 aydan beri bu sorunu çözemediğinz

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön