20 Ocak 2014

TTNET İnanılır Gibi Değil!

21 aralık gününden bugüne kadar İnternet kesintimizle ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aramış, TTNET şubelerine gitmiş olmamıza ve güya elit hizmet adı altında yapılan ayrıca faturaya ücreti düşülecek olmasına rağmen defalarca son çare olarak kabul ettiğimiz şeye rağmen sorunumuzu çözmek için hiçbir çaba gösterilmemiş ve açık bir şekilde kaile alınmamış bulunmaktayız.

1 aydır süren sıkıntıya rağmen yinede TTNET aboneliğini kapatmayı en son düşünmüştük ve sabrımızın sonuna geldik, böyle bir firmanın abonelerini önemsiz görmesi son derece üzücü.

Büşra 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön